O nas

Semi Line S.A. to spółka z prawie trzydziestoletnią tradycją. Lider na rynku produktów szkolnych, podróżnych, sportowych, home, czy galanterii skórzanej.
Odważne wzory oraz stylowe projekty tworzone są z uwzględnieniem najważniejszych czynników takich jak wygoda, funkcjonalność i nowoczesność. Doskonałe połączenie najnowszych trendów z klasycznymi formami oraz unikatowym wzornictwem. Dzięki bogatemu doświadczeniu każda kolekcja uwzględnia różne potrzeby, oferta cały czas jest udoskonalana i modyfikowana tak, aby spełniać wymagania współczesnych odbiorców.
Dzięki współpracy z najlepszymi polskimi projektantami marka cały czas utrzymuje swoją wysoką pozycję na rynku i jest uznawana za czołowego producenta. Marka doceniana jest na wielu płaszczyznach, przez lata swojej działalności sukces budowany jest na indywidualnym podejściu do klienta doceniającego jakość produktów. Jest to motywacja do szlifowania i doskonalenia projektów, aby móc zaoferować produkty o wyjątkowym charakterze.
portfele
Aktualnie Semi Line i Cardinal to szeroka oferta produktów, w której dostępne są kolekcje w szerokim asortymencie, nieustannie poszerzanym i wzbogacanym o nowe pomysły.

Semi Line S.A. jest rodzinną firmą z tradycjami która niezmiennie od lat stawia sobie za cel aby proponowane produkty dawały satysfakcję z użytkowania.

TUTAJ KAŻDY OKRYJE SWÓJ STYL NA NOWO
budynek2