B2B oraz B2C

Dodano:28-09-2018
Kategorie:Nowości

B2B

Działalność Semi Line obejmuje rynek B2B(korporacje międzynarodowe, duże i małe przedsiębiorstwa z rynku polskiego – produkty z logo Klienta i/lub Semi Line oraz Cardinal). Wszystkie produkty marki mogą być oznakowane logo klienta.

W posiadaniu firmy znajduje się studio projektowe oraz magazyn produktów co pozwala na regularne wprowadzanie nowych produktów na rynek oraz błyskawiczne dostawy do klientów.

stopka

Dobrze dopracowane projekty to nasza specjalność. Wszystkie nasze produkty mogą być oznakowane logo klienta. Prezentujemy logo w różnych technikach – nadruki, elastomery, wszywki, hafty. Zadbamy o szczegóły – Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.


Techniki znakowania:
Grawer laseremGrawer laserem
Naklejka cyfrowaNaklejka cyfrowa
SitodrukSitodruk
Transfer tradycyjnyTransfer tradycyjny
Nadruk cyfrowyNadruk cyfrowy
HaftHaft
Naklejka epoksydowaNaklejka epoksydowa
TłoczenieTłoczenie
 

ZAUFALI NAM:

B2B ZAUFALI NAM

 

B2C

Działalność Semi Line w sektorze B2C obejmuje sprzedaż poprzez największe polskie i zagraniczne sieci handlowe oferujące produkty pod marką Semi Line, potwierdza to współpraca z ponad 1000 partnerów biznesowych.

Potrafimy dopasować się do wymagań indywidualnego klienta. Oferujemy bezpośrednią pomoc w czasie składania zamówienia. Tworzymy nasze produkty tak, aby w 100% spełniały Państwa oczekiwania.
pusty


 


ZAUFALI NAM:
B2C ZAUFALI NAM

PRZYKŁADOWE REALIZACJE KOLEKCJI:

avelux